בדיקת קורונה

Corona Test

להזמנת הבדיקה הרצויה השאירו פרטים או התקשרו
037724223

COVID-19

בחודש דצמבר של 2019 דווחו בעיר ווהאן, במחוז חוביי אשר בסין ריבוי מיקרים של דלקת ריאות אשר אינה מגיבה לאנטיביוטיקה. לאחר בדיקה נמצא שמדובר בנגיף חדש הדומה לנגיף הסארס. הנגיף מכונה SARS-CoV-2 ושם המחלה COVID-19. כמו כן, נמצא כי קיימת העברה של הנגיף מאדם לאדם וטווח הדגירה הוא עד 14 ימים. בנוגע לצורת ההדבקה הועלו השערות בספרות הרפואית העדכנית שמדובר בהעברה טיפתית או על ידי מגע ישיר וכן קיימת האפשרות להעברה אווירנית.

ב-11/3/2020 ארגון הבריאות העולמי הכריז על התפרצות 19-COVID  כפנדמיה. וכרגע הווירוס נפוץ בכל העולם לאחר שכבר מיליוני אנשים נדבקו ומאות אלפי מקרים הסתיימו בתמותה מהמחלה או מסיבוכים כתוצאה מהמחלה. נכון להיום אין תרופה נגד המחלה ואין חיסון שיכול למנוע אותה. אמצעים כמו בידוד וסגירת גבולות יושמו בצורות שונות במדינות שונות. אולם, ישנן בדיקות המסוגלות לאמת או לשלול הדבקה.

נכון להיום לא קיים טיפול ספציפי למחלה הנגרמת מנגיף הקורונה. מקרים קשים מטופלים באמצעות טיפולים ניסיוניים אשר עדיין לא הוכחה יעילותם באופן מוחלט. בכל המקרים הקשים יותר או פחות ניתן לחולה טיפול תומך על סמך מצבו הקליני ודרגת החומרה. הטיפול התומך בעיקר מיועד להקל על התסמינים ולמזער נזקים אצל החולה.

מקרים בהם יש צורך לעבור בדיקת קורונה בעקבות תסמינים קליניים

  • כאשר אדם מתלונן על שיעול או קשיי נשימה המלווים בחום גוף הגבוה מ- 38 מעלות ומעלה.
  • שינוי או אובדן בחוש הטעם או חוש הריח (ללא נזלת כתסמין בודד).

מקרים בהם יש צורך בבדיקת קורונה גם ללא תסמינים קליניים

  • בני בית שנמצא בו חולה מאומת.
  • אנשים שבאו במגע עם חולה מאומת מחוץ לבית.
  • לפני העברה למוסד או מסגרת טיפולית אשר יש בה אוכלוסייה המוגדרת כאוכלוסייה בסיכון.
  • אנשים העומדים לעבור הליכים רפואיים מסוימים (בהתאם להחלטת הרופא המטפל).

סוגי הבדיקות קורונה הקיימות

בדיקה באמצעות מטוש (מקל עם צמר גפן בקצה) RT-PCR – בדיקה בה יידגם אזור חלל הפה והנחיריים. לאחר לקיחת דגימה תנותח הדגימה במעבדה בתהליך בו ניתן לאתר עקבות גנטיות של הנגיף. בדיקה זו יעילה בעיקר לשם שלילת המחלה.

בדיקה מסוג אחר היא בדיקה סרולוגית לאיתור נוגדים בדם, בדיקה זו הקרויה גם IgG – בדיקה הנעשית באמצעות בדיקת דם. זוהי בדיקה יעילה וניתן לגלות בה גם האם הנבדק נדבק בעבר. אך כאשר הממצאים חיוביים לא ניתן להסיק בבירור האם המחלה פעילה בהווה.

ההזדמנות שלכם להסיר דאגה ולבדוק באופן יזום את עצמכם, בני משפחה או העובדים שלכם!

מיטב מרכז מומחים בשיתוף מעבדות הדסה מדיקל מציגות

בדיקות בביתכם במרחק שיחת טלפון וקבלת תוצאות בדיקת קורונה מהימנות במהירות חסרת תקדים.

בדיקות קורונה ליחידים וחברות שניתן לבצע בביתכם ללא הפנייה, תוצאות מהימנות וזמן המתנה של יום עסקים – 3 ימי עסקים בלבד! הבדיקות מיועדות לנבדקים בריאים ללא תסמינים. לצורך ביצוע הבדיקה נשלח לביתך אח/ות מוסמך/ת שיבצע את הבדיקה כולל ציוד רפואי נדרש ולבוש ממוגן. הדגימה תישלח למעבדה ללא צורך בהגעה למרכז רפואי או בית חולים.

הבדיקות מתאימות גם לאנשים פרטיים, ארגונים וחברות הזקוקים לבדיקות קורונה לפני טיסות לחו”ל. למידע נוסף על נגיף הקורונה לחץ כאן.

בדיקת מטוש PCRבדיקה לשלילת מחלת קורונה בזמן אמיתי

  • סופר מהירה בתוך יום עסקים
  • מהירה בתוך שלושה ימי עסקים
*מרגע קליטת הדגימה במעבדה

בדיקת קורונה סרולוגית IgGבדיקה לאיתור נוגדנים בדם לאיתור אוכלוסיה המחוסנת לנגיף

  • מהירה בתוך שלושה ימי עסקים
*מרגע קליטת הדגימה במעבדה

בדיקה משולבת – בדיקת מטוש PCR + בדיקה סרולוגית IgG

  • מהירה בתוך שלושה ימי עסקים
*מרגע קליטת הדגימה במעבדה
במידה שתהיה בדיקה נוספת ביעד, תינתן הנחה לעלות כל בדיקה נוספת. עלות בדיקה משולבת תקפה לאותו מטופל. ניתן לקבל את השירות באזורים הבאים: הרצליה-רמת השרון-תל אביב-בני ברק-רמת גן-רעננה-כפר סבא-הוד השרון-פתח תקווה. תוספת מחיר למרחק לאזורים מרוחקים ינוע בין 500-200– חיפה ירושלים ב"ש. בכפוף לזמינות! אם הדגימה נלקחת בערב לפני, הדגימה תופקד בבוקר שאחרי. מיטב מרכז מומחים אינה אחראית על זמן הפיענוח וטיב הבדיקה המבוצעת במעבדה החיצונית.
ניתן לדגום בימים א-ה אזור המרכז ניתן לדגום בימים א-ד אזור המרכז. הואיל והמעבדה סגורה בימים שישי ושבת, יהיה ניתן לדגום גם ביום חמישי עד השעה 07:00 בבוקר והתוצאות מהירות יתקבלו רק במהלך יום ראשון. כל דגימה שמתבצעת לאחר השעה 07:00 בבוקר של יום חמישי תחשב כאילו בוצעה ביום ראשון. ניתן לבצע דגימה ביום חמישי בערב עד שישי בשעה 07:00 בתוספת תשלום ולקבל תוצאות ביום ראשון/שני שלאחר הדגימה.

להזמנת הבדיקה הרצויה השאירו פרטים או התקשרו
037724223

Call Now Button